Z Bratiany wyrusza VII Marsz na Grunwald

plakat_VII_Marsz_na_Grunwald_2013Już jutro 6 lipca w Krainie Brata Jana w Bratianie odbędzie się po raz siódmy impreza plenerowa Marsz na Grunwald. Widzowie będą świadkami rekonstrukcji wydarzeń jakie miały miejsce w obozie krzyżackim w Bratianie tuż przed bitwą pod Grunwaldem.

W ramach imprezy plenerowej będzie można zobaczyć koncentrację wojsk krzyżackich, polskich i litewskich. Następnie nastąpi wspólny przemarsz z Bratiany przez Targowisko, Lubawę, Szczepanków, Rumianę, Rybno, Dąbrówno na Grunwald.

Marsz na Grunwald to drugi etap imprezy, która rozpoczęła się 29 czerwca od wymarszu z Warszawy pod nazwą II Wyprawa Rycerska z ziemi Cudu nad Wisłą na Grunwald.

Plan imprezy plenerowej w Bratianie.

Autor tekstu: Grzegorz Antosik

Podziel się

  • Facebook
  • Twitter
  • Email
  • Google Plus
Ten wpis umieszczono w kategorii Rekonstrukcje, Wydarzenia i otagowano jako , , . Dodaj link do ulubionych. Dodaj komentarz lub zostaw trackback: Trackback URL.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany i nie będzie rozpowszechniany.

Możesz używać następujących tagów i znaczników HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*